Nabízíme

Vybavení pokojů

Hotel Hvězda disponuje 30ti dvou a čtyřlůžkovými pokoji o celkové kapacitě 71 lůžek. Pokoje jsou plně vybaveny nábytkem, televizí, vlastním sociálním zařízením s koupelnou. Na vyžádání zdarma zapůjčíme větřák, fén, dětskou postýlku či set na přípravu kávy či čaje. V ceně ubytování nejsou započítány ubytovací a rekreační poplatky dle vyhlášky města Kroměříže.

Stravování

Nabízíme bohaté snídaně formou švédských stolů přímo na hotelu Hvězda. Lze objednat přímo na recepci.

Parkoviště u hotel

Pro hosty je přímo před hotelem k dispozici prostorné parkoviště, které umožňuje i parkování velkých automobilů a zájezdních autobusů.

Ubytování se zvířecími mazlíčky

Myslíme i na ty, kteří cestují se svým zvířecím přítelem - ubytování s domácím zvířetem je v našem hotelu povoleno (samozřejmě s podmínkou, že nesmí obtěžovat ostatní hotelové hosty a budou dodrženy obecné hygienické standarty).

Konferenční prostor

Můžeme nabídnout naši konferenční místnost pro teambuilding či školení včetně vybavení (plátno, dataprojektor, ....)

Připojení k internetu

V celém hotelu Hvězda je k dispozici bezdrátové Wi-Fi připojení k internetu. Dotazy k připojení Vám rádi zodpoví pracovníci v naší recepci.

Hotel Hvězda CZE

V případě volných kapacit je možné zajistit díky Non-Stop provozu ubytování v podstatě kdykoli. Ubytovat se lze oficiálně kterýkoli den od 14:00 a ukončení pobytu je vždy poslední den do 10:00 hodin. Denní úklid pokojů naši službou je samozřejmostí.

Čas příjezdu a odjezdu lze samozřejmě kdykoliv dohodnout dle přání hosta!

Hotel Hvězda v Kroměříži hodnocení